Web Site

Web Site

Kurumun yaptığı işin özelliklerine uygun olması ve hedeflenen müşteri kitlesinin zihninde kurum hakkında doğru ve kalıcı fikirler oluşturabilmesi amacıyla, logo ve amblemden başlayarak her türlü kurumsal kimlik öğesinin geliştirilmesini sağlarız.

Estetik ve Kullanışlılık

Birçok kişiye göre; web tasarım denince akla ilk önce estetik gelir. Internet kullanıcıları üzerinde yapılan bir araştırmaya göre; kullanıcılar ziyaret ettikleri bir sitenin web tasarımını beğenmezler veya aradıkları şeye birkaç saniye içinde ulaşamazlar ise o siteyi hemen terk ederler. Bu noktada her kullanıcının da göz zevkinin farklı olabileceğini unutmadan en uygun görsel öğelerin proje bütününe orantılı bir şekilde dağılımını sağlarız. Uygun menüler, kısa yollar ve site haritası ile ziyaretçinin aradığını anında bulacağı ve kullanım kolaylığı sağlayacak öğeleri tasarlarız. 

Tasarımlarda yapılan en büyük hatalardan standartların korunmaması konusun da çok titiz durmaktayız. Her internet sitesinin tasarım ve programlama aşamalarında internet anlamında standardize edilmiş değerlerin üzerine tarafımızdan oluşturulan standartlar da eklenilerek oluşan internet sitesi standartları uygulanmaktadır.

Teknolojik

Web tasarımı yanında site içinde oluşturulacak her türlü uygulamada günün şartlarındaki en teknolojilik sistemler kullanılmakla birlikte Sis Teknoloji tarafından benimsenmiş ve uygulamada olan standartlar vardır. Bu standartlardan bazıları şu şekildedir.

 

 

Web Yazılım

PAREDA, müşterisinin talebi doğrultusunda web uygulamaları da hazırlar.

Programlama ve veritabanı çözümleri internet sitelerinin güncellik sorununa kalıcı çözümler getirir. Kolay güncellenebilir yapısıyla site içeriğinin sürekli değişmesi sağlanır.

PAREDA'nin programlama ve database hizmetleri daha çok müşterinin projesine göre sıfırdan hazırlanmakla beraber bazı hazır uygulamaları şunlardır:

Veritabanı uygulamaları
Doküman yönetimi
İnternet topluluğu yaratma uygulamaları (forum, e-kart, anket gibi)
İnsan kaynakları uygulamaları (online başvuru formu ve özgeçmiş formları gibi)
Projeye özel program geliştirme
E-posta yoluyla tanıtım uygulamaları
Web Ödeme Sistemleri